TEKNE TURLARI

Başından sonuna kadar kimse yerinde oturmayacak. Akdeniz'in muhteşem koylarından olan Suluada ve Maden Koylarında adeta Maldivlerde geziyor gibi olacak ve gezmedik, yüzmedik koy bırakmayana kadar gezip, özel getirdiğimiz çamurumuzla çamur banyosu yapacağız. Teknede yemeğimizi yiyecek, canımız istediğinde göbek atıp dans edeceğiz.  Kısacası sizi çok eğlenceli bir gün bekliyor olacak.

CLUB TURLARI

İsteğe göre Olimpos'ta bulunan gece kluplerine ya da Türkiye'nin en büyük eğlence mekanlarından Kemer'de bulunan Kristal Club & Aura Club'e gidiyoruz. Muhteşem dj performansları, köpük partisi ve dansçı kızların sıcak saatler yaşattığı gecenin sonunda 03.30 civarında tekrar Olimpos'a dönüyoruz.

KANO-DALIŞ-ATV TURU-YAMAÇ

Olimpos'ta opsiyonel olarak gelen misafirlerimizin isteğine göre Kano, Dalış, Atv Turu, Yamaç Paraşütü etkinlikleri sunulmaktadır. Etkinlikler misafirlerimizin isteğine göre düzenleneceği için uygunluk durumları orada sorgulanmakta ve kişiler özel araçlarla gönderilmektedir.

Olimpos Bungalowları

Olimpos tatilini vazgeçilmez yapan şeylerin başında klimalı, duşlu, özel wc'si bulunan bungalow ağaç evler gelmektedir.

Siz değerli misafirlerimiz için denize en yakın olan tesislerde konaklama imkanı sağlamakta ve konaklayacağınız bungalow ağaç evlerde rahat etmeniz için tesislerin bütün imkanlarını seferber etmekteyiz.

Yanartaş (Kimera)

Çıralı'da bulunan Yanartaş (Kimera) Olimpos'un en yüksek yerlerinden birinde 230 metrede bulunur. Hikayesi ve tarihi Antik Likya dönemine kadar uzayan Yanartaş'ta yerin altından doğal gazların salınımıyla çıkan ateş, sonsuz ateşin kaynağı olarak görünmektedir.